Joneskimberly68
Joneskimberly68 Joneskimberly68
  • 02-03-2017
  • Mathematics
contestada

Tony bought 48 roses for $24. How much do 24 roses cost?

Respuesta :

beano beano
  • 02-03-2017
I'm assuming you cut everything in half so it would be $12
Answer Link
Victoria777 Victoria777
  • 02-03-2017

$12 would be the your answer cause its half of that

Answer Link

Otras preguntas

help me to answer the questions
OMG Guys! I CAN'T believe this just happened to me! I just took a DNA test and found out I'm related to Charil Damilio! LIke OH MY GOD I'M GOING TO BE A FAMOUS
thankkk you in advance!
During which period did Georgia experience the GREATEST economic growth due to industrial development?
find the equation of the line: point (4,-2) and slope =3
I really am stuck any help?
whats the difference between conventional and convection oven
What is TRUE about the sense of touch? A. The tongue and the lips have very few receptors. B. The skin has thousands of touch receptors. C. All parts of the
how many times has kyler murray been sacked this year
8 7/14 - 9/14= ??7 - 5/9= ??6 17/20 - 4= ??(31 pts)