gibsonaliciaj gibsonaliciaj
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

12 ounces for
$
8.09

dollars per ounce

ounces per dollar.

Respuesta :

navorhies
navorhies navorhies
  • 01-04-2022
1.5$ per ounce :)))))
Answer Link

Otras preguntas

Which is an example of a chemical change?
Write the point-slope form of the equation of the line that passes through the origin and has a slope of 2. Include your work in your final answer.
What is the least common factor 6,2 and 22
the 3 sides of a triangle have lengths of (x+7) inches, (5x+6) inches, and (5x-3) inches. What is the length of the shortest side if the perimeter of the triang
What are some major benefits of good physical fitness
What would all of the large-mouth bass living in Lake Lure, North Carolina comprise? A) a covey B) a community C) a population D) an abiotic factor
How do tell about yourself in few line's like what can I say ?
Why did the women of Seneca Falls choose to echo the language in the Declaration of Independence?
If the simple interest on $7000 for 8 years is $4480, then what is the interest rate ?
Read the excerpt from The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde. "I saw Mr. Hyde go in by the old dissecting room, Poole,” he said. "Is that right, when Dr. J