saikyria
saikyria saikyria
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

help on perimeter pls

help on perimeter pls class=

Respuesta :

s20094442
s20094442 s20094442
  • 01-03-2022

Answer:

59

Step-by-step explanation:

pls don't take my word as a final answer pls if u can do some more research  

Answer Link

Otras preguntas

the value of x=4 is the solution to all following equation except witch? 2x+7=15 x+5=3x-3 3(x+1)=x+11 or x+12=5x-2
Potatoes are on sale at both grocery mart and Baldwin hills market. At grocery mart a 5 lb. bag of potatoes cost $2.85 and at Baldwin hills market a 7 lb. bag
What do you wrap your sandwich in? (pun, answer must be from the periodic table)
why is cellular respiration called an aerobic process
55/100 in simplest form
The product of nine and x is greater than six more than the product of three and x
a shopper bought a 15 pound bag of oranges for $23.25 what was the unit price
Is every compound that contains hydrogen an acid?
what is the equation with a slope of 0 that contains the points (8,-9)
Cherries cost $5 for two pounds and $7.50 for 3 pounds. a. What is the cost per pound? b. Is it constant? c. If you were to graph this situation, would you put