ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

Many countries use two main types of laws. 'common law' and 'statute law. What is the difference between 'common law' and 'statute law'?
I just need help :))
Select the correct answer. Why did activists cross the Edmund Pettus Bridge near Selma, Alabama, In 1965? to help enforce equal housing to oppose school segreg
True or false just answer like that pls
Describe how decomposers recycle matter back into the ecosystem.
which court Deals with domestic and civil matter​
The great Migration of the 20th century could be just best described as
What is the angle of elevation for 9 foot ladder leaning against a wall if the ladder is placed 2 feet away from the base of the wall?​
Which of the following are not among the contemporary approaches to psychology?.
(a) Write 54.2% as a fraction. Give your answer in its simplest form.