Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

An olympian swam the 200-meter freestyle at a speed of 1.8 meters per second. An olympic runner ran the 200-meter dash in 21.3 seconds. How much faster was the
You can work at most 20 hours next week. You need to earn at least $90 to cover your weekly expenses. Your dog walking job pays $9.00 per hour and your job as
PLEASE HELP I NEED HELP!!
What is the goal of many immigrants who come to the United States? Apex
What is the coordinates of T' if T(-4,2) after a rotation of the triangle 180°about the origin?​
What does Tengo mucho amor por ti y te deseo lo mejor mean?
pick 3 correct answers!!! thanks
Please explain!! 20 points and I will mark brainliest
The controversy over Missouri's request for statehood: did not affect the balance of power in Congress was settled by the Missouri Compromise precipitated the W
What is the average rate of change for h(x)=x^2+x-6