japaneselover450 japaneselover450
  • 01-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE ASAP. NO LINKS OR I WILL REPORT​

HELP PLEASE ASAP NO LINKS OR I WILL REPORT class=

Respuesta :

Nathandrake5000
Nathandrake5000 Nathandrake5000
  • 01-05-2021

Answer:

For Question 19 the answer is A (the first answer)

For question 34 the answer is C (the third one) but for that I am not 100% you can search that one up

For question 20 the answer is A (the first answer)

Answer Link

Otras preguntas

If a contractor receives payment of 1,480.00, pays 1,111.74 for labor and materials and then deducts 18% of the payment for overhead, how much profit remains?
A bicyclist rides 1/5 mile in 1/65 hour. Write this rate as a unit rate.
Solve 247 divided by 10 to the 3rd power + 247 divided by 10 to the third power
A package of ground beef costs $6.98. The price per pound is $1.86. How many pounds of ground beef are in the package? Round to the nearest hundredth.
Which composer became an American citizen in 1940? -Richard Wagner -Ludwig von Beethoven -Igor Stravinsky -Claude Debussy
Solve 247 divided by 10 to the 3rd power + 247 divided by 10 to the third power
31/9 as a mixed number
find the range from 54 to (-13)
It looks like the choir director is more interested in her than me.
What does Euglena viridis have that helps it orient itself to light? A. sense of smell B. eye spot C. arms D. sonar