gabrielacasanova078
gabrielacasanova078 gabrielacasanova078
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

If you are good at geometry pls help

If you are good at geometry pls help class=

Respuesta :

123jalyssa 123jalyssa
  • 04-03-2021
bro copy the whole problem and paste it in brainly you’ll get the right answer works every time !!!!
Answer Link

Otras preguntas

Help please!!!!!!!!!
Plz help the ones with question marks
A stationery store sold 320 of two different types of pens for $190.55. One type of pen costs 25 cents and the other costs 80 cents. How many 80 cent pens were
one taco supreme and two pan pizzas provide 3850 calories. Two taco supremes and one pan pizza provide 3770 calories . Find the caloric content of each time .
3/4a - q = k (solve for a) please show work, thanks!
A nurse prescribes a patient 47mL of Tylenol every 6 hours. Tylenol has 28milligrams of codeine for every 30ml of Tylenol. How much codeine is Ken being prescri
Three books and two pens cost a total of $34 . Four books and five pens cost a total of $50 . What is the price for a single book and for a single pen?
Solve the formula for the specified variable Q=R + Rst for s
Help please!!!!!!!!!
Ashley wants to visit the central market after dropping her son off at school. She leaves home and travels 5 miles west to the school. Then she travels 8 miles