magalhaessabrina26 magalhaessabrina26
  • 04-05-2020
  • Mathematics
contestada

A phone company offers two monthly plans. Plan A costs $18 plus an additional $0.11 for each minute of calls. Plan B costs $8 plus an additional $0.13 for each minute of calls.

Respuesta :

Akolism256
Akolism256 Akolism256
  • 04-05-2020

Answer:

you did not tell us what to calculate in the question

Answer Link

Otras preguntas

hi it my first time coming and i dont know how to use the stuff so pls help me thank you.
Alex buys 5 pounds of fruit for $35. How much does one pound of fruit cost?
The letter _____ this morning. Will be delivering have been delivered has delivered was delivered.
Passage 1 is excerpted from tamara davis, if galaxies are all moving apart, how can they collide? reproduced with permission. © 2009 by scientific american, a d
Rosh Hashanah celebrates the Jewish new year each wall true or false
Please I Really Struggling
How did India benefit from Western technology?
What is the solubility of NaCI in water at 0 degrees Celsius
Marys book has 600 pages, and sherrys book has 620 pages mary reads at a rate of 4 minutes per page and sherry reads at a rate of 3 minutes per page how many ho
Using substitution, determine the solution X=4 and. y=2x+8