tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is true of the planet Jupiter?
help with my homework thanks :)
what is aseptic technique
of these layers of the atmosphere, has the greatest air pressure A. mesosphere B. stratosphere C. exosphere D. troposphere
The point (3, 6) is located on the graph of y = 2x. True False
Mrs. Randall bought tickets to the art museum for all the fifth grade students. Each ticket costs $12 and the total cost of the ticket was $1,152. How many fif
Where did most enslaved African Americans live? A. in urban areas such as Castroville B. on plantations in east and central Texas C. on ranches in the west a
What are these in abc order
Why is it important that goals be measurable? A. It is easier to determine when a measurable goal is met than an unmeasurable one. B. Motivation is improved whe
how do you find the volume of a triangular pyramid